Dimaco 2010
26. 9. 2010
DIMAKO 2010 – rozlosování 21. ročníku futsalové soutěže
|
|||||
Skupina A
|
Skupina B
|
||||
FSK Deves Fifejdy
|
KFV Roub Vítkovice A
|
||||
KFV Roub Vítkovice B/U18
|
FC Sampdoria Ostrava
|
||||
New Design Ostrava
|
KFV Roub Vítkovice C
|
||||
FK Pegasus Ostrava
|
Nacapa Ostrava
|
||||
Sokol Martinov
|
Hattrick Ostrava
|
||||
K. Proces Ostrava
|
FC Edison Ostrava
|
||||
FC Loosers Ostrava
|
Syntax Ostrava
|
||||
KFV Roub Vítkovice U16
|
KPDN Ostrava
|
||||
1.turnaj
|
sobota 11.9. 2010
|
Sareza
|
1.turnaj
|
neděle 12.9. 2010
|
Sareza
|
09:00
|
Deves - Design
|
2:1
|
09:00
|
Nacapa – Sampdoria
|
2:2
|
09:25
|
Proces – Roub B
|
0:2
|
09:25
|
Syntax – Roub A
|
0:5
|
09:50
|
Deves – Proces
|
7:1
|
09:50
|
Nacapa – Syntax
|
2:1
|
10:15
|
Design – Roub B
|
0:1
|
10:15
|
Sampdoria – Roub A
|
0:0
|
10:40
|
Deves – Roub B
|
1:2
|
10:40
|
Nacapa – Roub A
|
0:1
|
11:05
|
Design – Proces
|
9:0
|
11:05
|
Sampdoria – Syntax
|
5:1
|
11:30
|
Design – Pegasus
|
1:0
|
11:30
|
Sampdoria – Edison
|
1:0
|
11:55
|
Proces – Loosers
|
4:0
|
11:55
|
Syntax – KPDN
|
1:0
|
12:20
|
Loosers – Pegasus
|
0:6
|
12:20
|
KPDN – Edison
|
0:2
|
12:45
|
Martinov – Roub 16
|
6:0
|
12:45
|
Hattrick – Roub C
|
1:0
|
13:10
|
Martinov – Loosers
|
1:1
|
13:10
|
KPDN – Hattrick
|
0:3
|
13:35
|
Pegasus – Roub 16
|
7:3
|
13:35
|
Edison – Roub C
|
1:0
|
14:00
|
Loosers – Roub 16
|
0:1
|
14:00
|
KPDN – Roub C
|
0:3
|
14:25
|
Martinov - Pegasus
|
1:5
|
14:25
|
Edison – Hattrick
|
3:0
|
2.turnaj
|
sobota 18.9. 2010
|
Sareza
|
2.turnaj
|
neděle 19.9. 2010
|
Sareza
|
09:00
|
Deves – Loosers
|
5:1
|
09:00
|
Nacapa – KPDN
|
2:0
|
09:25
|
Roub B – Loosers
|
2:0
|
09:25
|
Roub A – KPDN
|
3:1
|
09:50
|
Deves – Pegasus
|
4:1
|
09:50
|
Nacapa – Edison
|
0:2
|
10:15
|
Roub B – Martinov
|
1:2
|
10:15
|
Roub A – Hattrick
|
0:0
|
10:40
|
Deves – Roub 16
|
12:0
|
10:40
|
Nacapa – Roub C
|
2:0
|
11:05
|
Design – Loosers
|
2:0
|
11:05
|
Sampdoria – KPDN
|
4:2
|
11:30
|
Roub B – Pegasus
|
3:3
|
11:30
|
Roub A – Edison
|
1:0
|
11:55
|
Deves – Martinov
|
3:0
|
11:55
|
Nacapa – Hattrick
|
2:1
|
12:20
|
Roub B – Roub 16
|
6:0
|
12:20
|
Roub A – Roub C
|
4:1
|
12:45
|
Design – Martinov
|
0:4
|
12:45
|
Sampdoria – Hattrick
|
4:1
|
13:10
|
Proces – Pegasus
|
0:4
|
13:10
|
Syntax – Edison
|
2:5
|
13:35
|
Design – Roub 16
|
7:0
|
13:35
|
Sampdoria – Roub C
|
0:2
|
14:00
|
Proces – Martinov
|
3:8
|
14:00
|
Syntax – Hattrick
|
2:3
|
14:25
|
Proces – Roub 16
|
5:3
|
14:25
|
Syntax – Roub C
|
2:6
|
9.-12.
|
sobota 25.9. 2010
|
Vítek
|
5.-8.
|
neděle 26.9. 2010
|
Vítek
|
09:00
|
5A – 6B
Design – Roub C
|
|
09:00
|
3A – 4B
Pegasus - Nacapa
|
|
09:25
|
6A – 5B
Proces - Hattrick
|
|
09:25
|
4A – 3B
Martinov - Sampdoria
|
|
09:50
|
6A – 6B
Proces – Roub C
|
|
09:50
|
4A – 4B
Martinov - Nacapa
|
|
10:15
|
5A – 5B
Design - Hattrick
|
|
10:15
|
3A – 3B
Pegasus - Sampdoria
|
|
13.-16.
|
sobota 25.9. 2010
|
Vítek
|
1.-4.
|
neděle 26.9. 2010
|
Vítek
|
10:40
|
7A – 8B
Roub 16 - KPDN
|
10:40
|
1A – 2B
Deves - Edison
|
||
11:05
|
8A – 7B
Loosers - Syntax
|
11:05
|
2A – 1B
Roub B – Roub A
|
||
11:30
|
8A – 8B
Loosers - KPDN
|
|
11:30
|
2A – 2B
Roub B - Edison
|
|
11:55
|
7A – 7B
Roub 16 - Syntax
|
11:55
|
1A – 1B
Deves – Roub A
|
||
Konečná tabulka skupiny A
1.
|
FSK Deves Fifejdy
|
7 601
|
34:6
|
18
|
2.
|
KFV Roub Vítkovice B/U18
|
7 511
|
17:6
|
16
|
3.
|
FK Pegasus Ostrava
|
7 412
|
26:12
|
13+
|
4.
|
Sokol Martinov
|
7 412
|
22:13
|
13+
|
5.
|
New Design Ostrava
|
7 403
|
20:7
|
12
|
6.
|
K.Proces Ostrava
|
7 205
|
13:33
|
6
|
7.
|
KFV Roub Vítkovice U16
|
7 106
|
7:43
|
3
|
8.
|
FC Loosers Ostrava
|
7 016
|
2:21
|
1
|
Konečná Tabulka skupiny B
1.
|
KFV Roub Vítkovice A
|
7 520
|
14:2
|
17
|
2.
|
FC Edison Ostrava
|
7 502
|
13:4
|
15
|
3.
|
FC Sampdoria Ostrava
|
7 421
|
16:8
|
14
|
4.
|
Nacapa Ostrava
|
7 412
|
10:7
|
13
|
5.
|
Hattrick Ostrava
|
7 313
|
9:11
|
10
|
6.
|
KFV Roub Vítkovice C
|
7 304
|
12:10
|
9
|
7.
|
Syntax Ostrava
|
7 106
|
9:26
|
3
|
8.
|
KPDN Ostrava
|
7 007
|
3:18
|
0
|
O konečné umístění
O 1. až 4.
místo
|
Deves
|
Roub B
|
Roub A
|
Edison
|
|
Deves
|
x
|
1:2
|
1:2
|
2:0
|
3 102 4:4
3b 2.
|
Roub B
|
2:1
|
x
|
0:3
|
1:2
|
3 102 3:6
3b. 3.
|
Roub A
|
2:1
|
3:0
|
x
|
1:0
|
3 300 6:1
9b. 1.
|
Edison
|
0:2
|
2:1
|
0:1
|
x
|
3 102 2:4
3b. 4.
|
O 5. až 8. místo
|
Pegasus
|
Martinov
|
Sampdoria
|
Nacapa
|
|
Pegasus
|
x
|
5:1
|
5:2
|
1:0
|
3 300 11:3
9b. 5.
|
Martinov
|
1:5
|
x
|
0:0
|
2:1
|
3 111 3:6
4b. 6.
|
Sampdoria
|
2:5
|
0:0
|
x
|
2:2
|
3 021 4:7
2b. 7.
|
Nacapa
|
0:1
|
1:2
|
2:2
|
x
|
3 012 3:5
1b. 8.
|
O 9. až 12. místo
|
Design
|
Proces
|
Hattrick
|
Roub C
|
|
Design
|
x
|
9:0
|
1:0
|
3:1
|
3 300 13:1 9b 9.
|
Proces
|
0:9
|
x
|
0:11
|
3:5
|
3 003 3:25
0b. 12.
|
Hattrick
|
0:1
|
11:0
|
x
|
1:0
|
3 201 12:1
6b. 10.
|
Roub C
|
1:3
|
5:3
|
0:1
|
x
|
3 102 6:7
3b. 11.
|
O 13. až 16. místo
|
Roub 16
|
Loosers
|
Syntax
|
KPDN
|
|
Roub 16
|
x
|
1:0
|
0:4
|
0:2
|
3 102 1:6
3b. 16.
|
Loosers
|
0:1
|
x
|
2:1
|
1:1
|
3 111 3:3
4b. 15.
|
Syntax
|
4:0
|
1:2
|
x
|
1:0
|
3 201 6:2
6b. 13.
|
KPDN
|
2:0
|
1:1
|
0:1
|
x
|
3 111 3:2
4b. 14.
|
Konečné pořadí DIMAKO 2010
O 1. až 4. místo
1.
|
KFV Roub Vítkovice A
|
3 300
|
6:1
|
9
|
2.
|
FSK Deves Fifejdy
|
3 102
|
4:4
|
3+
|
3.
|
KFV Roub Vítkovice B
|
3 102
|
3:6
|
3+
|
4.
|
FC Edison Ostrava
|
3 102
|
2:4
|
3+
|
O 5. až 8. místo
5.
|
FK Pegasus Ostrava
|
3 300
|
11:3
|
9
|
6.
|
Sokol Martinov
|
3 111
|
3:6
|
4
|
7.
|
FC Sampdoria Ostrava
|
3 021
|
4:7
|
2
|
8.
|
Nacapa Ostrava
|
3 012
|
3:5
|
1
|
O 9. až 12. místo
9.
|
New Design Ostrava
|
3 300
|
13:1
|
9
|
10.
|
Hattrick Ostrava
|
3 201
|
12:1
|
6
|
11.
|
KFV Roub Vítkovice C
|
3 102
|
6:7
|
3
|
12.
|
K.Proces Ostrava
|
3 003
|
3:25
|
0
|
O 13. až 16. místo
13.
|
Syntax Ostrava
|
3 201
|
6:2
|
6
|
14.
|
KPDN Ostrava
|
3 111
|
3:2
|
4+
|
15.
|
Loosers Ostrava
|
3 111
|
3:3
|
4+
|
16.
|
KFV Roub Vítkovice U16
|
3 102
|
1:6
|
3
|
GOLMANI | |||||||||
Jméno | POST | ZÁPASY | STŘELY NA BRÁNU | ZÁSAHY | INK.GOLY | % | Nuly | ||
Pyš Miroslav | G | 6 | ? | ? | 4 | ? | 3 | ||
Pyš Martin | G | 2 | ? | ? | 3 | ? | 1 | ||
Blahuta Lukáš | G | 1 | ? | ? | 0 | ? | 1 | ||
HRÁČI | |||||||||
JMÉNO | POST | ZÁPASY | GOLY | ASIST. | ŽLUTÁ | ČERVENÁ | T | ||
Pyš Miroslav | G | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
Synovec Marek | O | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Chodílek Michal | O | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
Blahuta Lukáš | O | 8 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | ||
Škuta Michal | O-Ú | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||
Janíček Igor | Ú | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
Chodílek Marián | Ú | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||
Hanus Michal | Ú | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
Strakoš Jiří | O-Ú | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Pyš Kuba | Ú | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
Bienek Daniel | Ú | 5 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
Pyš Martin | Ú-B | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
Hrabovský Lukáš | Ú | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
Tomáš Kuchař | Ú | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||